Katedra matematiky má nové logo

Začátkem semestru 2011/2012 chystá KM FJFI spuštění nového webu. Při této příležitosti byla vyhlášena SOUTĚŽ O LOGO KATEDRY MATEMATIKY . Účastnit se mohli (a také se účastnili) jak studenti FJFI, tak i zaměstnanci katedry matematiky.

Prezentace návrhů loga a obhajoby uměleckých záměrů tvůrců proběhly 6. května od 14h ve studovně. Předsedou poroty se stal vedoucí katedry docent Jan Mareš a čestným předsedou bývalý vedoucí katedry profesor Miloslav Havlíček. Poté, co soutěžící vysvětlili své umělecké záměry, proběhlo všelidové hlasování a také hlasování poroty. V obou hlasováních zvítězil s převahou tým slečny Žákové (slečna Žaková a pánové Chevko a Kysela). Porota se rozhodla udělit ceny nejen vítěznému návrhu, ale také například nejmladšímu a nejstaršímu účastníkovi, nejdříve přihlášenému soutěžícímu, za nejpropracovanější návrh a za nejlepší vysvětlení uměleckého záměru.

Návrhy a fotografickou dokumentaci najdete na http://kmlinux.fjfi.cvut.cz/~balkolub/logo2011/logo.html