Soutěž o logo Katedry matematiky

Zapojte se i vy do soutěže o logo Katedry matematiky. Logo bude použito jako symbol KM poprvé na nových webových stránkách, které budou slavnostně uvedeny do provozu počátkem zimního semestru 2011-2012. Jde nám o originální nápady, grafické zpracování zajistíme. Soutěže se mohou účastnit studenti i zaměstnanci FJFI, ale jistě budeme jen rádi, když s dobrým nápadem přijdou i středoškoláci. Návrhy odevzdávejte co nejdříve, protože slavnostní vyhlášení vítěze poté, co bude mít šanci svůj návrh a umělecký záměr obhájit a vysvětlit před komisí sestavenou z členů Katedry matematiky FJFI, proběhne 6. května 2011. Více informací, včetně popisu odměn pro vítěze, na přiloženém plakátu.